O NAS

Pomagamy mikro i makro przedsiębiorcom optymalizować przychody i marże poprzez poprawę obsługi klienta już z „poziomu półki“, czyli tam gdzie zapada większość decyzji zakupowych. Nasze elektroniczne etykiety cenowe to nowoczesne rozwiązanie biznesowe, do niedawna zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm rynku e-commerce. Przybliżamy przedsiębiorcom innowacyjne narzędzie sprzedażowe, które dzięki zastosowaniu łączności Wi-Fi pozwala osiągać niespotykaną elastyczność – w ciągu kilku sekund jesteś w stanie odświeżyć etykiety w dowolnym miejscu lub zaktualizować promocję zgodnie z wymogami rynku.

System elektronicznych etykiet poprawi efektywność operacyjną w Twojej firmie, dzięki jego zastosowaniu wprowadzanie nowych towarów lub ich relokacja nie będą wymagały tak dużo czasu i nakładu pracy jak dotychczas. Nasze etykiety charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem, przez co staną się znakomitym dopełnieniem Twojej półki sklepowej. Dla klientów takie rozwiązanie jest atrakcyjne, powoduje, że zaczynają oni postrzegać taki punkt sprzedaży jako nowoczesny, zapewniający większy komfort zakupów, a co za tym idzie zwiększamy naszą konkurencyjność na rynku.

Tworzona dla Ciebie sieć etykiet elektronicznych bazuje na całkowicie bezpiecznym połączeniu Wi-Fi. Dzięki solidnemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, w dołączonym oprogramowaniu możliwe jest scentralizowane zarządzanie dowolną liczbę etykiet na dowolnej liczbie sklepów - od pojedynczego serwera w swojej siedzibie. ESTAG jako oficjalny dystrybutor niemieckich elektronicznych etykiet cenowych zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz profesjonalne wsparcie podczas procesu projektowania i instalacji systemu.

O ETYKIETACH

Używając bezprzewodowego transferu danych możesz aktualizować informacje produkcie i jego cenie poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Natychmiastowe tworzenie i edytowanie danych etykiet. Zaszyfrowana łączność radiowa zapewnia bezpieczny transfer danych między centralą a etykietą. Dlatego też, twoje łącze jest chronione przed dostępem osób trzecich.

Zmienione ceny, zniżki promocyjne i specjalne obniżki cen mogą być wyświetlane na etykietach poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Wyświetlane informacje mogą być dodatkowo uwidocznione poprzez dodanie znaków graficznych.

Ceny oraz dodatkowe informacje o produkcie mogą być na bieżąco monitorowane i kontrolowane z centrali za pośrednictwem naszej technologii ESL. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować ceny swoich produktów. Etykiety zapewniają cyfrowe wyświetlanie informacji w wysokiej rozdzielczości i mogą współpracować z czytnikami kodów kreskowych aby wspomóc kontrolę zapasów.

Z naszą technologią ESL jesteś zabezpieczony na przyszłość. System ten może być rozbudowany poprzez dodatkowe funkcje. Opcjonalna technologia NFC pozwala klientowi zdobyć dodatkowe informacje o danym produkcie używając do tego smartfona wyposażonego w możliwość obsługi systemu NFC.

ESTAG Jakub Cywiński
Kostki Napierskiego 80/3
70-783 Szczecin

2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE ESTAG